Hingepildid

Tellimine

Hingepilt valmib tellimustööna. Kõigepealt saame kokku ja vestleme umbes pool tundi, et saaksin sind paremini tundma õppida. Seejärel alustan maalimise protsessi, mille käigus panen kujundite, värvide ja sümbolite keeles lõuendile kokku Sinu isikliku hingepildi. 

Hingepildid peegeldavad inimese hinge sügavusi, ilu ja suursugusust. Iga inimese maal on unikaalne, keskendudes just tema kõrgemale potentsiaalile ning positiivsetele omadustele. Hingepildid aitavad näha, et me kõik oleme väekad, aga igaüks isemoodi. Nad on toetuseks rasketel hetkedel ja rõõmuks ilusatel aegadel.

"Mirjami kunst tuleb tõesti hingest. Tema tehtud Hingepilt on vapustavalt võimas, avades mitmeid aspekte minu olemusest. Mulle meeldib Mirjami pühendumus ja siirus, millega ta vaatab inimese olemust. Ta vaatab sind ausalt, särasilmil ja helgelt. Jättes kõrvale kõik varjud ning tuues välja meist kõige parema. Avades sellega tee meie tõelise potentsiaalini. Mirjami kunst on võrratu. Aitäh sulle Hingepildi eest :) " - Simo

Simo hingepilt

Simo maal on väga müstiline: taevas möirgab valge pilvedraakon ja esiplaanil on mandalakividest ideaalselt tasakaalus torn (kuigi ümberringi puhub võimas tuul). Kividesse on peidetud ka mõned uksed teistesse maailmadesse. Maali allservas paistab roheline ürgne mets, mille juured asuvad taevas.

© 2017 by Mirjam Raag

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

All the images displayed on this webpage are a subject of copyright and should not be reproduced without the consent of the author.